Вантажний квадроцикл ATV Hummer Cargo 200

Вантажний квадроцикл АТВ Хамер Карго 200

Вантажний квадроцикл ATV HUMMER CARGO 200

Пропонуємо Вам новинку 2017 року - серед транспортних засобів, а саме вантажний квадроцикл Хамер "CARGO 200". Асоціація котру викликають квадроцикли - це розваги, поїздки за враженнями, виїзд на природу. Асоціація пов'язана з вантажними трициклами "Муравєй" - робочий транспортний засіб, незамінний помічник в сільському та в комунальному господарстві. Квадроцикл HUMMER 200 - поєднує в собі ці два критерії - являючись незамінним помічником по хазяйству та володіючи можливостями повноцінного транспортного засобу.

ATV Hummer Cargo 200 - без сумнівів, самий практичний квадроцикл, котрий обладнано двохсот кубовим двигуном та кузовом для транспортування вантажів - стане незамінним помічником в хазяйстві.

Вантажний квадроцикл Хамер ідеальний варіант для фермерських господарств, та не замінима для істинного хазяїна - адже вантажна модифікація квадроцикла в такому ціновому сегменті, немає аналогів на українському ринку.

Основна відмінність та перевага даної моделі від звичайних прогулянкових квадроциклів - полягає в повноцінному задньому мості з карданним приводом з між-колісним диференціалом.

Грузовой квадроцикл

Переваги карданного приводу (Кардана) в порівнянні з ланцюговим:

 1. За рахунок різної швидкості обертання коліс входячи в поворот, шини квадроцикла прослужать довше.
 2. Кардан - надійніший та довговічніший. При ланцюговому приводі відбувається надмірне навантаження на ланцюг і зірки.
 3. Даний привід наділяє техніку кращою прохідністю - Hammer 200 Cargo в змозі проїхати там, де не зрушить з місця, трицикл (на сипучих ґрунтах).

Квадроцикл Хамер АТВ

Корпус диференціала на квадроциклі Хамер - досить міцний - виготовлений з чавунного сплаву з домішками кремнію. Надійні напів осі, кріпляться до корпусу редуктора сталевими болтами, він досить легкий, та сконструйований з розрахунком, щоб в разі потреби було не складно здійснити ремонт, або заміну певних деталей. Проте варто відмітити, що всі деталі вантажного квадроцикла виготовлені якісно з запасом міцності, за умови дотримання рекомендацій виробника по експлуатації і своєчасному обслуговуванні квадроцикла, слово ремонт Ви згадаєте нескоро.

Квадроцикл Хамер

Задня підвіска сконструйована на високому рівні: не типове для квадроциклів кріплення моста до рами через два поздовжніх важеля на сайлентблоках, обидві тяги моделі квадроцикла з'єднані у верхній частині через сайлентблоки поперечним важелем. Даного типу конструкція надає стабілізуючий ефект розподіляючи рівномірно навантаження на пружинні елементи підвіски знижуючи тиск на балку моста при попаданні одного колеса в яму або вибоїну на дорожньому покритті, забезпечуючи правильний баланс вертикального переміщення кожного з коліс квадроцикла, забезпечуючи долання перешкод і нерівностей з меншим нахилом поліпшуючи контакт ведучих коліс з дорожнім покриттям. Тим самим підвіска являється досить м'якою, та створює можливість проходження нерівностей комфортним і непомітним для водія.

Вантажний квадроцикл

Амортизаційні стійки, по переду квадроцикла, з збільшеним у порівнянні зі стандартними версіями ходом довгої пружини з змінним кроком витків - розраховані на вантажопідйомність: 230 кілограм. Великий кліренс вантажного квадроцикла - 230 мм, завдяки котрому - більшість перешкод на своєму шляху Хаммер Cargo 200 подолає легко і м'яко.

Хамер Карго 200

Двигун вантажного квадроцикла, був перевірений українських умовах експлуатації і добре себе зарекомендував на інших моделях. Серце квадроцикла Хамер 200 - являє собою стандартний чотиритактний одноциліндровий двигун з двома клапанами, з виносним масляним радіатором охолодження котрий підключений до масляної системи двигуна армованими шлангами високого тиску, завдяки котрому унеможливлюється перегрівання навіть в спекотну пору року. Ідеальне співвідношення мінімальної витрати палива котра балансує в межах 4,2 літра на сотню кілометрів, та високої - потужності, повністю достатньої для їзди в завантаженому стані по місту, або заміських трасах, розвиваючи максимальну швидкість до 65 кілометрів за годину.

Сумніви та вагання при виборі - що купити: трицикл (Вантажний мотоцикл Муравей) чи вантажний квадроцикл HUMMER CARGO 200 - розвіюються на користь квадроцикла, адже у Хамера присутня автоматична коробка передач та наявність задньої передачі, що немало важно в умовах обмеженої маневреності транспортного засобу.

Безпеку водія, при їзді на Хамері забезпечують гідравлічні дискові гальмівні механізмами, котрі розміщуються в середині посадкового діаметра диска з верхнім розташуванням супортів. Двох дискові гальма, з роздільними магістралями попереду і ззаду - гарантують своєчасну зупинку навіть навантаженого квадроцикла незалежно від стану дорожнього покриття. Доповненням дискових гальм, служить стоянкове гальмо (Ручник), котрий приводиться в дію тросовим приводом.

Шини Хамер Карго - розраховані на ґрунтове покриття, з популярним для квадроциклів розміром передніх - 21/7 та задніх - 20/10. Вантажний квадроцикл обладнаний сталевими колісними дисками, котрі розраховані на поїздки по бездоріжжю, котрі при потребі можна замінити і на легко-сплавні. Інженери виробника вантажного квадроцикла Хамер приділили особливу увагу кріпленням та передбачили по чотири кріпильних елемента попереду і ззаду, адже більшість виробників обмежуються трьома.

Зовнішній вигляд та дизайн моделі квадроцикла ATV HUMMER Cargo 200 нагадує свого «молодшого брата» - квадроцикла Hummer Lux з відмінністю в розмірах та наявності кузова пофарбованого ґрунтом та вкритого сірою нітраемалью, котра стійка до атмосферних впливів та механічних подряпин. Для додаткової жорсткості та міцності бортів, вони виготовлені з профільованого листа металу. На вантажному квадроциклі всі три борти закріплені болтовими з'єднаннями, котрі при потребі, можна демонтувати. На моделі для зручності передбачені гачки - зачепи для закріплення тенту (якщо виникне потреба накрити кузов).

Кузов квадроцикла - типу "Самоскид" відкидається в ручну, проте для полегшення зусиль при підйомі обладнаний масло - газовими амортизаторами. Розмір кузова квадроцикла Хамер становить 1000 на 1100 мм. з висотою бортів в 260 міліметрів.

Окрім всіх вище зазначених конструктивних переваг та особливостей, реалізованих для функціональності та зручності водія, варто звернути увагу на надзвичайно комфортне сидіння, завдяки котрому існує можливість регулювати посадку водія в залежності від зросту.

Квадроцикл Hammer

Квадроцикл Hammer 200 для перевезення вантажів оснащений повноцінним набором світло-технічних приладів та елементів, при проектуванні Хамера, інженерами компанії виробника було враховано використання транспортного засобу в умовах поза міських трас з поганим, або відсутнім освітленням. Фари основного світла, відрізняються від інших моделей квадроциклів для покращення освітлення дороги, та доповнені двома фронтальними світлодіодними прожекторами з можливістю регулювання. Крім них присутній центральний лінійний прожектор, котрий рухається в тандемі з кермом при поворотах, для освітлення напрямку руху. Для можливості поїздок по дорогах загального користування на вантажному квадроциклі Хамер Карго "АТВ 200" було встановлено світлові вказівники поворотів, задні ліхтарі (Стоп сигнал), світлові габарити заднього ходу і підсвідка номерного знаку.

Купити вантажний квадроцикл АТВ Хамер Карго 200 у місті Львів, або замовити квадроцикл з доставкою по Україні можна перейшовши за посиланням:

Продаж вантажного квадроцикла ATV HUMMER CARGO 200

Коментарі - 0

Коментарів нема! На жаль ще ніхто не додав коментар до даного матеріалу

Додати коментар