Дешевий трактор чи мишоловка?!

Купуючи трактор - остерігайтесь шахраїв !

Кажуть: "Безкоштовний сир лише в мишоловці" ми впевнені що і: "Дешевий трактор це фінансовий капкан!"

Обережно шахраї!!! В цій статті, ми ознайомимо Вас з найбільш поширеними прикладами шахрайства в інтернеті при купівлі тракторів та іншої агротехніки. Ознака шахрайства:

 

- Дешева ціна на міні трактор - (Не може трактор вартувати дешевше ніж у виробника)
- Відсутність стаціонарного магазину - (В кращому випадку Ви отримаєте трактор без документів та гарантії)
- Відсутність офіційного сайту, або односторінковий ресурс створений нещодавно.
- Вимога продавця, оплатити задаток перед покупкою трактора.
- Розміщення оголошення про продаж трактора на сайті оголошень (Без вказаної адреси підприємства)
- Відсутність само вивозу з магазину.

 

Як правило шахраї промишляють на сайтах безкоштовних оголошень, де присутня можливість розміщення оголошення від приватних осіб. Такі пропозиції відразу кидаються в очі, адже оголошена вартість товару будь то мото трактор чи мотоблок набагато занижена від реальної ціни.

Зателефонувавши за таким оголошенням, Вам представляються працівником неіснуючої компанії, відмінно проводить консультацію, адже це їхній "Хліб", а після переконання в необхідності купити трактор саме к них - просить часткову або 100% оплату, обіцяючи безкоштовно доставити агротехніку в найкоротші терміни. Після очікування, в обіцяні терміни мото трактор, або інша замовлена сільськогосподарська техніка власнику так і не приїжджає. Набираючи номер телефону шахрая - відповідь відсутня. В розпачі шукаючи в інтернеті інформацію про "липового продавця" та підприємства, представником котрої представився шахрай, але з'ясовується, що компанія з такою назвою відсутня, або не знає про неіснуючого продавця агротехніки ще й по такій ціні.

Як результат, довірливий споживач втрачає гроші і час, а справжнє підприємство - репутацію.

Як же не стати жертвою обману аферистів?
- Отримайте консультацію за номером телефону вказаному в оголошенні, а замовлення оформляйте на офіційному сайті підприємства.
- Не перераховувати задатків, володіючи лише номером телефону та іменем шахрая.
- Старатися робити покупку після отримання товару.
- Пересвідчитися на офіційному сайті компанії про статус замовлення.
- Дізнавшись про наявність трактора, цінову політику та характеристики зателефонувавши по оголошенню - оформіть замовлення на офіційному сайті.

Реальний представник підприємства з продажу, направить Вас на офіційний сайт компанії, де вказана інформація про дану організацію, включаючи контактні номери телефонів, адресу електронної пошти та фактичну адресу підприємства.

Варто зазначити, що підприємства вимушені просити задаток, адже крім шахрайських дій зі сторони фальшивих продавців, зустрічаються безглузді замовлення після котрих покупець зникає, а компанія несе збитки від "Безкоштовної Доставки" в одну та в зворотню сторони.

Щиро сподіваємося, що дана публікація, буде для Вас корисною і допоможе не потрапити в мишоловку шахраїв.

Коментарі - 0

Коментарів нема! На жаль ще ніхто не додав коментар до даного матеріалу

Додати коментар