Сторінки: 1
Показано 1-5 з 5 повідомлень
0   Спам
5. Андрій   (01.01.2019 15:54) E-mail
При виборі постачальника, ми керувались критеріями: наявності широкого асортименту продукції, прийнятної цінової політики при достойній якості. За декілька років плідної співпраці з підприємством ми в котре впевнились в вірному рішенні співпрацювати з професійною командою компанії "Євро Трактор".
Країна: Україна | Місто: Львівська область

0   Спам
4. Василь   (18.09.2018 20:25) E-mail
Купляв трактор DW242 дуже задоволений покупкою, відмінний сервіс порадувала достойна знижка і подарунки при покупці ще й привезли додому) класний магазин все сподобалося як і сервіс так і обслуговування. Всім рекомендую!!
Країна: Україна | Місто: Самбір

0   Спам
3. Анжела   (19.04.2018 13:28) E-mail
Привіт! Замовляли трактор для родичів на даному сайті, з доставкою в Закарпаття. Консультант порадив схожу модель з гідропідсилювачем керма, ми погодили замовлення і уже наступного дня нам його привезли без задатків з безкоштовною доставкою. Технікою задоволені. Дякуємо!
Країна: Україна | Місто: Закарпатська область

0   Спам
2. Леся Ісак [jklmnpr]   (12.10.2017 21:18) E-mail
Місяць тому купив трактор DW 404 DC. Прислали а він оказався трактором схожої моделі але не тим. Ціна присланого трактору на 10000 дешевше ніж того який ми оплатили. Компенсацію ніхто не повернув сказали що незнають чому так сталося. Дзеркало на тракторі привезли бите,кріплення до дзеркал відсутне,кріплення передніх крил відсутне,задня фара відсутня,розетка до прицепа відсутня. Сказали хай непареживаю все вишлють на днях. По сьогодні того дня не настало все ще годують завтраками.документи на трактор все ще не пиислали хоч повинні були через тиждень прислати. Обкатку ще до кінця не пройшов а вже куча поломок:сальник масляного насосу начав протікати , електропроводка задиміла.
| Місто: Виноградів

0   Спам
1. Роман Серебровский [Roman]   (01.02.2017 12:21)
Купляв мотоблок Кентавр, десь біля року назад, надзвичайно задоволений якістю техніки, та обслуговуванням працівників салону агротехніки! Дякую за кваліфіковану консультацію по виборі мото блока! Ближчим часом куплю у вас міні трактор. До зустрічі, успіхів вам та вдалих продаж!
| Місто: Львів

1-5